O NÁS

Kdo jsme

Synergie reality je stejně jako další společnosti (Proměny bydlení s.r.o., Pro100r s.r.o., Patriarcha s.r.o.) členem skupiny Švamberk. V současné době tak tvoříme jednu z nejsilnějších skupin zabývající se otázkami bydlení v České republice. Jsme připraveni nabídnout Vám kompletní realitní servis včetně finančního poradenství a pojišťovnictví. Za námi stojí více jak 25 let zkušeností a celá řada spokojených klientů.

Náš cíl

Naším cílem je spokojený klient, který se bude vždy rád vracet.

Můj osobní příběh

V roce 2015 se mně a mojí ženě narodil syn Sebastian. Jeho příchod na svět nebyl vůbec jednoduchý. Dodnes nevíme, co přesně se stalo a proč měl Sebastiánek tolik těžkostí. Změnila se tím životní situace celé naší rodiny. Od té doby jsme poznali nespočet silných lidí, kteří se každý den potýkají s nepřízní osudu stejně jako my, a také celou řadu lidí, kteří jim pomáhají a dělají vše pro to, aby jim ulevili.

Změnil se také náš pohled na to, co je v životě opravdu důležité. Naše priority se zcela otočily. Díky vlastní životní zkušenosti vím, jak obtížné může být zajistit si vlastní bydlení nebo financování bydlení, když se potýkáte Vy nebo Vaše rodina s nějakým handicapem.

Prostřednictví své práce mohu nabídnout pomoc všem těm, kteří bojují s nepříjemnými omezeními, ale i těm kteří pomáhají – fyzioterapeutům, doktorům, sestřičkám, osobním asistentům, učitelům ve speciálních školách a celé další řadě lidí. Dovolte mi, Vás alespoň zbavit starostí s prodejem nemovitostí a hledáním ideálního domova za výhodnějších podmínek.

Martin Šlambor  – Váš osobní realitní poradce

Ruka držící klíče od bytu či domu