Prodej bytu 3+1, Kostelecká ulice

3.000.000,-Kč

Adresa:   Kostelecká ulice

Velikost: 3+1

Počet místností: 3+1

Podlaží: 6

Popis:

Rádi bychom Vám představili, a to ve výhradním zastoupení majitele, byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1. Nejdůležitější pro spokojené bydlení je lokalita. Byt se nachází v oblíbené klidné části města Prostějova na ulici Kostelecká. Bydlíte v klidovém prostředí a do centra města je to pěšky pár minut.

Byt se nachází v 6 patře kompletně revitalizovaného bytového domu a má celkovou užitnou plochu 73 m2. K bytu patří prostorná lodžie a dva sklepy. Jeden je přímo na patře. Výhodou je také prostorná šatna. Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně vkusně zařízeného zděného jádra. Aktuálně proběhla výměna všech oken.
Bytový dům je po kompletní rekonstrukci. Výhodou je také vlastní kotelna a kamerový systém. Dobře fungující a zavedené bytové družstvo.

Byt je nabízen včetně veškerého vybavení. Nově byla zakoupena sedací souprava a pračka s myčkou. Bude tedy jen na Vás, co budete chtít v bytě nechat.
Náklady na bydlení jsou v porovnání s jinými domy nízké. U domu oceníte dětské hřiště, potraviny, oblíbené hospody a veškerou občanskou vybavenost.

Pokus Vás tento byt zaujal, tak se ozvěte a můžeme se na byt podívat. V případě zájmu pomůžeme s financováním koupě družstevního podílu.

 

Další vybavení:

šatna, lodžie, 2 sklepy, společné prostory

Máte zájem o nabízenou nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat!

12 + 9 =