Pronájem bytu 3+1, sídl. Svobody

13.000,-Kč + inkaso – V rezervaci

Adresa:   sídl. Svobody

Velikost: 3+1, 73 m2

Počet místností: 3

Podlaží: III. NP

Popis:

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout tento útulný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází v oblíbené lokalitě na sídl. Svobody v Prostějově.

Byt je umístěn v III. nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného bytového domu a má celkovou podlahovou plochu 73 m2. Pokoje jsou prostorné a neprůchozí a obývací pokoj je s alkovnou která nabízí více variant využití. Aktuálně je využívána jako jídelní kout. Ranní kávu si můžete vychutnat na lodžii. WC i koupelna jsou samostatné a v původní, Ale čistém a udržovaném stavu. V pokojích najdete zachovalé parketové podlahy. K bytu patří také sklep v suterénu domu a využít můžete také společnou kolárnu. Orientace bytu je na severní a jižní světovou stranu.

V kuchyni zůstane elektrická trouba se sklokeramickou varnou deskou, jinak je byt nabízený bez vybavení. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost a výhodou jsou také nižší měsíční náklady. Fond oprav a zálohové platby ve výši 3.800, -Kč. Elektřina dle spotřeby. Předpoklad do 1.500, -Kč měsíčně.

Byt bude vyklizený, a připravený k předání během měsíce června 2024

Pokud sháníte klidné bydlení, potom doporučujeme osobní prohlídku, která je možná po dohodě.

Další vybavení:

lodžie, sklep a společné prostory

Máte zájem o nabízenou nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat!

14 + 3 =